Kolorowanki

Pokoloruj świat 4

Kolejna bajkowa kolorowanka wraz ze szlaczkami i literkami.

Pokoloruj świat 3

Kolorowanka związana z tematyką bajkową wraz ze szlaczkami i literkami do odwzorowania.

Pokoloruj świat 2

Kolejna kolorowanka związana z tematyką bajkową, w której dzieci znajdą również szlaczki i literki do odwzorowania.

Pokoloruj świat 1

Kolorowanka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedstawia ona ciekawe rysunki edukacyjne o tematyce bajkowej, które zawierają dodatkowo wzory szlaczków do dokończenia oraz linię przeznaczoną do wpisywania podstawowych literek.

Bądź bezpieczny 4

Kolorowanka dla najmłodszych z serii "Bądź bezpieczny" związana z tematem:
• czystość i higiena.
Ma na celu nie tylko rozwijanie umiejętności manualnych ale też przekonanie dzieci o konieczności dbania o higienę osobistą i porządek wokół siebie.

Bądź bezpieczny 3

Kolorowanka dla najmłodszych z serii "Bądź bezpieczny" zapoznająca dzieci z pracą strażaka. Zwraca ona uwagę na ważne zachowania związane z bezpieczeństwem, uczy poprawnego zachowania w przypadku pożaru.

Bądź bezpieczny 1

Kolorowanka dla najmłodszych z serii "Bądź bezpieczny" związana z tematem:
• ulica, policjant, bezpieczeństwo na drodze.

Bliżej Pana Boga

Od najmłodszych lat należy uczyć dziecko relacji między Bogiem a człowiekiem. Proste kolorowanki z poszczególnymi fragmentami modlitwy Ojcze Nasz i Aniele Boży spełniają doskonale rolę zrozumienia przez dziecko słów modlitwy i zapamiętania jej.

Kolorowanka zimowa

Kolorowanka związana z tematyką świąteczno zimową

MateriaŁy do Pobrania

W tym dziale udostępniamy Państwu darmowe materiały przydatne w prowadzeniu zajęć z przedszkolakami i uczniami klas 1-4. Znajdziecie tu różnorodne ćwiczenia typu: kolorowanki, łamigłowki, krty pracy itp., które wspomagają proces nauki małego dziecka. Wszystkie ćwiczenia przeznaczone są do wydruku.