Podłoga interaktywna


PODŁOGA INTERAKTYWNA

1         2         3


CO TO JEST PODŁOGA INTERAKTYWNA?

Od strony technicznej, jest to zintegrowany system czujników ruchu, komputera i projektorów, które wyświetlają na podłodze gry i animacje interaktywne na powierzchni około 10 m2. Dzięki takiemu zestawowi urządzeń system umożliwia osobom wejście w interakcję z wyświetlonym obrazem. Całość systemu podłączona jest do komputera i zainstalowana pod sufitem, dzięki czemu w żaden sposób nie zajmuje przestrzeni użytkowej. Kiedy stajemy na podłodze doświadczamy niesamowitego wrażenia wejścia w wyświetlany obraz, który reaguje na nasze ruchy.

ZABAWA

Czy potrafią sobie Państwo wyobrazić, że każdą podłogę można zmienić w ciągu kilku sekund w stadion do piłki nożnej? Albo w chwilę przekształcić zwykły pokój w podwodną lub podniebną przestrzeń? Dzięki Interaktywnej Podłodze teraz jest to możliwe.
Interaktywna Podłoga to nowoczesna forma zabawy, która w magiczny sposób zapewnia połączenie ruchu z wyświetlanym na podłodze obrazem.  Zestaw animacji zawiera różnego rodzaju gry i wizualizacje interaktywne.  Zabawa polega na zdobyciu jak największej ilości punktów w określonym czasie, omijaniu przeszkód czy łapaniu pojawiających się elementów. Gry zespołowe takie jak np. piłka nożna, cymbergaj, kręgle, bilard, odkrywanie skarbów są główną atrakcją na różnego rodzaju spotkaniach i imprezach urodzinowych.

EDUKACJA

Interaktywna Podłoga jest również wyjątkowym narzędziem edukacyjnym, wspomagającym rozwój dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Specjalny pakiet animacji skierowany do najmłodszych jest przygotowany pod kątem edukacji poprzez zabawę. Dzieci wprowadzone zostają w świat kolorów, dźwięków i przyrody. Poznają zwierzęta, pory roku, liczby czy instrumenty muzyczne.
Interaktywna Podłoga w niezwykły sposób rozwija nie tylko spostrzegawczość i integrację sensoryczną ale przede wszystkim kreatywność. Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć zachęca dzieci do nauki w ruchu dzięki czemu szybciej przyswajają nowe wiadomości.

ROZWÓJ

Zakład Psychologii Rozwojowej na Uniwersytecie lubelskim KUL wydał pozytywną opinię o wpływie gier i zabaw proponowanych przez Interaktywną Podłogą .
Wpływ ten w szczególności dotyczy koncentracji uwagi, koordynacji wzrokowo - słuchowo – ruchowo – językowej (w terapiach logopedycznych), kształceniu umiejętności analizy, syntezy i integracji materiału percepcyjnego, rozwoju orientacji przestrzennej.
Zabawy spełniają funkcję odprężającą – relaksującą, zmniejszającą napięcie mięśniowe, uczącą pokazywania emocji w sposób aprobowany społecznie. Program zabaw uwzględnia potencjalność dziecka na poszczególnych etapach rozwoju oraz posiada ogromne możliwości w celach dydaktycznych z zakresu różnych dziedzin wiedzy.

We współpracy z najbardziej wykwalifikowanymi psychologami i pedagogami cały czas pracujemy nad nowymi animacjami interaktywnymi, które jeszcze skuteczniej wspomagają rozwój najmłodszych. Program zabaw uwzględnia potencjał dziecka na poszczególnych etapach rozwoju oraz posiada ogromne możliwości dydaktyczne z zakresu różnych dziedzin wiedzy.


WYBIERZ SWOJĄ INTERAKTYWNĄ PODŁOGĘ!

INTERAKTYWNA PODŁOGA KIDS

Jest to system stworzony z myślą o salach zabaw, przedszkolach, które szczególnie dbają o rozwój swoich podopiecznych w nowoczesny, innowacyjny sposób. Specjalny pakiet animacji skierowany do najmłodszych przygotowany został pod kątem edukacji poprzez zabawę. Dzieci wprowadzone zostają w świat kolorów, dźwięków i przyrody. Poznają zwierzęta, pory roku, liczby czy instrumenty muzyczne. Interaktywna Podłoga Kids w niezwykły sposób rozwija nie tylko spostrzegawczość i integrację sensoryczną ale przede wszystkim kreatywność dzieci.

Zestaw dedykowany jest do pomieszczeń o wysokości od 250 cm, jasność to 3000 Ansi Lumenów. System jest gotowy do połączenia internetowego co umożliwia zdalny serwis i zdalną zmianę ustawień systemu. System wyposażony jest w tryb automatyczny przełączania gier co w połączeniu z możliwością tworzenia kategorii gier daje możliwość wyboru tematycznego animacji i zapętlenia ich bez konieczności ręcznego przełączania. Zestaw zawiera dedykowane atestowane podłoże, które jest bezpieczne i łatwo zmywalne stwarzające higieniczne warunki podczas zabawy.

Dzięki połączeniu internetowemu istnieje możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania do najnowszych wersji oraz instalowania nowych gier i animacji interaktywnych. W zestawie Interaktywna Podłoga Kids jest 30 animacji edukacyjnych, istnieje możliwość powiększenia zestawu.

Cena netto: 12 000 zł netto


INTERAKTYWNA PODŁOGA EDU

System przeznaczony do wyciemnionych pomieszczeń. Zastosowany projektor wyświetla obraz wielkości od 200cm x 260cm. Zestaw zawiera 20 gier i animacji interaktywnych. Projektor umieszczony jest w poziomie co zapewnia gwarancję producenta. System Interaktywna Podłoga Edu jest obsługiwany za pomocą pilota.

Cena netto: 7 276 zł netto

PREZENTACJA VIDEO - KLIKNIJINFORMACJE TECHNICZNE

Każdy system Interaktywnej Podłogi składa się z detektorów ruchu, komputera oraz projektora umieszczonych na suficie wyświetlających obraz na podłoże. Animacja wyświetlana jest na dowolną płaską i jasną (najlepiej białą) powierzchnię. Istnieje możliwość wykonania projekcji gier i zabaw również w wersji pionowej – na ścianie. Optymalna wielkość obrazu to [200 cm x 270 cm], zaś maksymalna wielkość obrazu to [300 cm x 400 cm]. Urządzenia dobieramy indywidualnie w zależności od wysokości i stopnia jasności pomieszczenia, w którym zainstalowana będzie Interaktywna Podłoga.

Interaktywna Podłoga zawiera:

• profesjonalny zestaw urządzeń projektorowo – sterujących
• oprogramowanie „Interaktywna Podłoga”
• zestaw gier / animacji interaktywnych
• instalację systemu Interaktywnej Podłogi
• 24 miesięczny okres gwarancji
• szkolenie z obsługi

Ponadto proponujemy i zapewniamy na podstawie odrębnej umowy współpracy:
• serwis pogwarancyjny
• zapewnienie urządzeń zastępczych na czas naprawy
• Istnieje możliwość wykonania gier i animacji interaktywnych na indywidualne potrzeby i wytyczne w kwocie od 350 zł netto / szt.

Po Państwa stronie pozostaje przygotowanie oddzielnego obwodu elektrycznego o mocy 1 kW oraz dostępu do internetu.

Koszt prezentacji w Państwa obiekcie 700 zł netto. W przypadku zakupu zestawu podłogi interaktywnej koszt prezentacji zostanie odliczony od kwoty zakupu.
Ważność oferty 30 dni.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego