S2 - Część 10

Wyliczanka • Mały staw, dużo żab • Szło jajeczko drogą • Idzie wiosna • Jajeczko się kula • Wiosna się budzi • Zajączek z koszyczka • Dyngus na śniadanie • Złotopióra kura • Zające chowają prezenty • Hej, bocianie, miły panie • Dla kogo koszyk? • Chodzi kwiatek po polanie • Zając w lesie • Wiosny wszystkim nam potrzeba • Świąteczny koszyk

S2 - Część 9

Igła z nitką • Karuzela kręci się • Ptasia stołówka • Rączki do góry • Jedzie konik jedzie • Dinozaury • Panna Marzanna • Od poniedziałku do niedzieli • AGD • Na wycieczkę • Białe szaleństwo • Stuka pociąg • Lodowa królowa • Zaczarowany domek.

S2 - Część 8

Serce dla Jezusa • W domowej zagrodzie • Świąteczne aniołki kolędują • Betlejemskiej gwiazdy blask • W kąciku stała choinka • Wigilijny stół • Idzie grudzień • Chwała na wysokości • Świąteczna cha-cha • W święta aniołki • Kto w tych saniach jedzie • Mikołaju, Mikołaju u nas będziesz miał jak w raju • Na zegarze północ • Dla kogo te dary • Kto to puka.

S2 - Część 7

Dinozaury • Jaskółeczka • Krokodyl • Tomcio • podróżnik • Jedzie ciuchcia • Samba • To co w ręku mam • Górale i wilk • Sprytny lis • Kukułka • Wiedźma • W ogródku • Ciemna chatka • A-psik • Kiedy dorośniemy.

S2 - Część 6

Oznaki wiosny • Wiosenny rock' n' roll • Di-li, di-li, kle, kle • Kolorowe płatki • Chodź wiosenko • Wiosna zimę przegoniła • Wiosenny deszczyk • Hej, co ty na to • W co się można bawić latem • Lody • Motyle • Pomidor • Lato wita nas • Na wakacje.

S2 - Część 5

Już zapraw nadszedł czas • Gra w kolory • Co tu się stało • Grzybobranie • To jesieni znak • Kalosze na szczęście • Zdrowo żyć chcemy więc warzywa jemy • Wiewiórka • Zima przyszła do nas w rytmie disco • Zimowa cha-cha • Pani Zima i ptaszki • Zima fajna jest • Zimowa ballada • Święta.

S2 - Część 4

S2 - Część 3

To Pani Wiosna • Bocian i żaby • Zielono tu, zielono tam • Gramy w berka z wiosną • W kurniku • Zajączkowy taniec • Wyścig na zielonej łące • Gdzie jest moje dziecko? • Taniec z mamą • Mamuciu, dziękuję Tobie • Super mama • Wielkanocne jajko • Mały baranek • Idą dzieci ze święconym • Lany Poniedziałek

S2 - Część 2