Karty pracy

Karty pracy to zestaw zadań liczący 70 kart w formacie A4. Całość przygotowana do wielokrotnego powielania. Proponowane ćwiczenia przybliżają dzieciom: otaczający je świat, inspirują do własnych zabaw i zajęć, zachęcają do twórczej aktywności, rozwijają sprawność manualną, mowę, pamięć, koncentrację, spostrzegawczość, kreatywność, a także kształcą umiejętność logicznego myślenia.

Za ich pomocą nauczyciel:
• przeprowadzi ciekawe ćwiczenia utrwalające wprowadzany materiał;
• wprowadzi nowy materiał, bazując na gotowych przykładach;
• urozmaici i wzbogaci zajęcia o ciekawe zadania.

WYDANIE PAPIEROWE - 69.99 zł

Materiały na gazetkę

Produkt niedostępny

Karty pracy dla nauczyciela

Za ich pomocą nauczyciel:
• przeprowadzi ćwiczenia utrwalające wprowadzony materiał • wprowadzi nowy materiał, bazując na gotowych przykładach • urozmaici i wzbogacisz zajęcia przedszkolne o ciekawe zadania.

WYDANIE PAPIEROWE - 69.99 zł

Karty pracy dla nauczyciela

Karty zawierają trzymiesięczny program nauczania:
• Grudzień • Styczeń • Luty

Karty pracy dla nauczyciela

Karty zawierają trzy miesięczny program nauczania: marzec, kwiecień, maj.

Kolorowanki przedszkolaka

Kolorowanka do wielokrotnego użytku o tematyce całorocznej. Zawartość 60 kart do kopiowania. Format A4.