Śpiewające brzdące EXTRA

Śpiewające Brzdące - Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe przy piosenkach część 8

Taniec grzybów • Ślimaczek i mrówki • Jarzynowy stworek • Jesienne plony • Idzie jeżyk tup, tup, tup • Wiewióreczki • Och ta jesień • Ptasia prośba • Jesienne szaleństwo • Owocowe przysmaki

Śpiewające Brzdące - Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe przy piosenkach część 7

Bańki • Hejże ha • Figurka z porcelany • Wilki i zajączki • Patrzcie na mnie • Roztańczona myszka • Motyl i kwiatki • Rowerem jadą dzieci • Gdyby kózka nie skakała • Kto się z nami bawić chce?

Śpiewające Brzdące - Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe przy piosenkach część 6

Riki, tiki, taniec dziki • Pranie • Myszki • Coraz szybciej • Zakręcona piosenka • Ja i cień • Skacze piłka • Przedszkolny walczyk • Kto chce być pingwinkiem • Kołyska

Śpiewające Brzdące Extra - Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe przy piosenkach cz.5

Wchodzi kotek na płotek • Paluszki • Orkiestra • Koguciki • Marsz krasnoludków • Skakanki • W zdrowym ciele, zdrowy duch • Fiku • miku pajacyku • Moje ciało • Zabawa z piłeczkami