Audiobooki, CD i DVD

10. Idą Kaczuszki

Wydanie DVD - 34.99 zł

Czas relaksu

Płyta z nagraniami relaksacyjnymi dla dzieci. Może być też wykorzystana podczas leżakowania.

Impresje Chopinowskie

Preludium z cyklu 24 Preludiów op. 28 nr 7 • Nokturn op. 9 nr 2 • Temat z Etiudy nr 3 op. 10 • Preludium Deszcowe op. 28 • Walc op. 69 nr 5

Jakie to dźwięki

Płyta z odgłosami, która ma za zadanie wykształcić w dzieciach słuch muzyczny, fonetyczny oraz umiejętności poruszania się w świecie dźwięków otaczającego nas świata.

Posprzątajmy świat

Moja planeta • Leśne echo • Pojemniki muzyka • Betonowy świat • Sprzątanie świata • Ekostrażnicy • Pokolenie nowe • Tu kwiatek, tam drzewko

Wesołych świąt

W pokoiku stała choinka • Święty Mikołaj • Puk, puk, puk • Wigilia • Świąteczny czas • Boże Narodzenie w lesie • Święto jak marzenie • Gwiazdeczko zaświeć już • Zima wita nas • To Mikołaj • Pierwsza gwiazdka

Bajkowa edukacja

Brzydkie kaczątko • Nowe szaty cesarza • Dziewczynka z zapałkami • Trzy małe świnki • Złota rybka

Kaczka kwaczka - w piekarni

Film DVD edukacyjny związany z pracą w piekarni. Kaczka Kwaczka • główny bohater zaprasza dzieci do piekarni. Film zapozna dzieci z pracą piekarza m.in. wypiek chleba, bułek, rogali.

Produkt niedostępny

Kaczka kwaczka i ochrona środowiska

Film DVD edukacyjny związany z ochroną środowiska. Kaczka Kwaczka • główny bohater zaprasza dzieci na wysypisko śmieci. Film zapozna dzieci z problemem segregacji śmieci.

Mama i tata

Buziak • To ja • Popatrz mamo • Mój tata • Ja i moja mama • Hej, mamo, moma • Kocham Cię • Super tata • Do przedszkola • Tata • pracuś

Śpiewające Brzdące

Materiały przystosowane do podstawy programowej wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego