Śpiewające Brzdące seria 5, część 10 - Nasza planeta w kosmosie

Układ słoneczny • Gwiazdozbiory • Kosmiczna podróż • Łajka w kosmosie • Księżycowe skoki • Ufoludki • Nasza planeta • Mieszkam na Ziemi • Alarm ekoludków • Mój kosmiczny statek

Śpiewające Brzdące seria 5, część 9 - Dla malucha

Bałwanek • Rączki, nóżki • Pociąg • Kotek • Zabawa przedszkolaka • Trzy małe niedźwiadki • Pajacyki i lale • Miś i lala • Rosnę sobie • Zwierzyniec • Pociąg (wersja trudniejsza)

Śpiewające Brzdące seria 5, część 8 - Jak zabawa, to zabawa...

Pociąg • Pingwin • Kowboj • Dinozaury • Ding Dong • Kubański taniec • Śnieżynki • Wycieczka pociągiem • Wielki bal • Marsz

Śpiewające Brzdące seria 5, część 7 - Piosenki dla Babci i Dziadka

W książce znajdziecie Państwo piosenki w wersji wokalnej i instrumentalnej, nuty oraz inscenizacje ruchowe.  Całość przystosowana do podstawy programowej wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

Babcia nigdy nie narzeka • Wesoły dziadek • Truskawkowy babci smak • Hej, babuniu! • Rób babciu to co ja! • Bo wszystkie babcie nasze są! • O babciu, babciu! • Papużki nierozłączki • Babci domek • Prezent dla babci

Śpiewające Brzdące seria 5 część 6 - Święta

W książce znajdziecie Państwo piosenki w wersji wokalnej i instrumentalnej, nuty oraz inscenizacje ruchowe.  Całość przystosowana do podstawy programowej wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

Zbliżają się święta • Elfy • Gdzie jest śnieg? • Święta, święta • Świąteczne pierniczki • Pierwsza gwiazdka • Do Jezuska • Kochany Mikołaj • Trzy małe aniołki • Choinko, choinko

Śpiewające Brzdące seria 5 część 5 - Uwaga, ostrożnie!

W książce znajdziecie Państwo piosenki w wersji wokalnej i instrumentalnej, nuty oraz inscenizacje ruchowe. Propozycja ta ma na celu wyrabianie u dzieci umiejętności rozpoznawania sytuacji niebezpiecznych i zagrożeń oraz umiejętności zachowania się w celu uniknięcia ich. Całość przystosowana do podstawy programowej wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

Uliczni detektywi • Obcy • Hej, uwaga! • Halo! Panie policjancie! • Nie jemy tego, czego nie znamy • Pali się! • Piesek • Rower • Nie otwieraj drzwi! • Przepychanki

Śpiewające Brzdące seria 5 część 4 - Śpiewanki - gimnastykowanki

W książce znajdziecie Państwo piosenki w wersji wokalnej i instrumentalnej, nuty oraz inscenizacje ruchowe. Propozycja ta ma na celu pobudzenie dzieci do różnorodnej aktywności ruchowej. Całość przystosowana do podstawy programowej wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

Hyc, tup i klap • Indiański taniec • Trzech muzyków • Para • Maszerują mrówki • Gimnastyka smyka • Spacerek • Na paluszkach • Małpi taniec • Wąż w dzbanie

Śpiewające Brzdące seria 5 część 3 - Świat dziecka

W książce znajdziecie Państwo piosenki, nuty, zabawy związane z tematyką: przedszkole, Dzień Dziecka oraz przedstawienie pt. "Pożegnanie przedszkola".

Jak zabawa, to zabawa • Kotki dwa • Ulubione skarby • Przytul mnie! • Płyną obłoczki • Kochajcie nas • Wiwat, wiwat! • Alfabet • Kartki z kalendarza • Dziękujemy

Śpiewające Brzdące seria 5, część 2 - Wiosna i Wielkanoc

W książce znajdziecie Państwo piosenki, nuty, zabawy i przedstawienia związane z tematem: Wiosna i Wielkanoc.

Hopla, hopla! • Żółty kurczaczek • Polskie pisanki • Świat w zieleni • Zając • Wiosna • Dyngus • Kolorowe święta • Pisanki • Dziwny zając

wersja pdf - 19.90 zł