Śpiewające Brzdące seria 5, część 1 - Dla babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka to niewątpliwie święto, które uczy dzieci serdecznych zachowań wobec bliskich. Mamy nadzieję, że dzięki proponowanym w książce utworom oraz przedstawieniom najmłodsi sprawią wiele radości solenizantom i nie tylko ich nimi rozbawią, ale także wzruszą do łez. W publikacji znajdziecie Państwo: 10 utworów, 2 przedstawienia oraz płytę CD (wersje wokalne, instrumentalne).

Łezki miłości • Hej babuniu! • Bajki z fajki • Sposoby babci • Dziadek zuch • Radosny walczyk • Święto babci • Smakołyki • Kochana babcia • Prezent dla babci

Produkt niedostępny

Taniec - muzyka i ćwiczenia dla dzieci

Taniec z grzechotkami • Taniec parami -Taniec z instrumentami • Wesoły walczyk • Rock and roll • Polka • Taniec z chustami • Tango • Walc • Taniec z ukłonami • Taniec z klaksonem

Ksiązka (pdf) - 19.90 zł

Dziecięce teatrzyki część 3

W ksiażce znajdziecie państwo ciekawe propozycje przedstawień i piosenek.

S1 - Część 7

W przedszkolu • Cyferki • Kucharki • Trąbka • Skończyły się wakacje • Babcia • Mój dziadek • Krasnal • Na zabawę moda • Gdy smutno ci • Idzie jesień • Zapasy na zimę • Gwiazdka

S1 - Część 6

Polska • Co dzieci widziały • Ekologia • Nasza Ziemia • W ogrodzie • Moja Maryneczka i Kłaniany • Walcerek i Wisielak • Depce konik • Kowal • Trojak • W murowanej piwnicy • Ja se góral, Hej, idę w las, Kukułka • Hurra-polka • Krakowiak

S1 - Część 5

Kolega z przedszkola • Książeczki, bajeczki • Kolorowa zabawa • Karnawał • Zimowe sporty • Czyste ręce • Ząbki • Jedzie straż pożarna • Policjant • Pan doktor • Chleb dla ciebie • Mama u fryzjera • Jedzie pociąg z daleka

Produkt niedostępny

Tańczy świat gdy deszcz i wiatr

W książce znajdziecie Państwo między innymi: płytę CD, piosenki, wiersze, zagadki, ciekawostki, przedstawienie oraz karty pracy. Całość materiału związana z najbardziej odczuwalnymi i zauważalnymi zjawiskami atmosferycznymi  jakimi są deszcz i wiatr. Wszystkie zawarte w książce propozycje powstały zgodnie z celami obowiązującej podstawy programowej wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

Jesienny walczyk • Muzykalny wietrzyk • Deszczowy skrzat • Kiedy deszcz, ulewa • Jesienny duet • Pożyteczny czy niegrzeczny • Jaki jest wiatr? • Tańczy świat, gdy deszcz i wiatr

Produkt niedostępny

Z panią świętujemy, zawody poznajemy

W książce znajdziecie Państwo między innymi: płytę CD, piosenki, wiersze, zagadki, ciekawostki, przedstawienie oraz karty pracy. Całość materiału związana z zagadnieniem pracy nauczyciela i ludzi wykonujących inne zawody. Wszystkie zawarte w książce propozycje powstały zgodnie z celami obowiązującej podstawy programowej wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

W warzywnym ogródku

W książce znajdziecie Państwo między innymi: płytę CD, piosenki, wiersze, zagadki, ciekawostki, przedstawienie oraz karty pracy. Całość materiału związana z zagadnieniem zbierania jesiennych plonów. Wszystkie zawarte w książce propozycje powstały zgodnie z celami obowiązującej podstawy programowej wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

W ogródku (piosenka) • Chrup, chrup (piosenka) • Groch (wiersz) • Buraczek (piosenka) • Gąsienica (piosenka) • Dynia (wiersz) • Wesoły pomidorek (piosenka) • Ziemniaczki (piosenka) • Kalafior i róża (wiersz) • Pomidorowa zabawa (piosenka) • Zupa jarzynowa (piosenka).