Śpiewające Brzdące seria 6, część 10 - Życzliwe piosenki

Przepraszam, proszę, dziękuję • Przywitać się wypada • Jest takie słowo przepraszam • Uśmiechnij się • Podaj prawą rękę • Stań się życzliwy • Wędrujący uśmiech • Oj, Michałku, fe! • Mam przyjaciela • Zaczarowane słowa

Śpiewające Brzdące seria 6, część 9 - W krainie piosenki i tańca

Roztańczony las • Kolorowa piosenka • Prezenty od promyczka • Siała baba mak • Tanecznym krokiem • Tańczący listek • Taniec na powitanie • Zumba • Dwa motylki • Uśmiechnięta piosenka

Śpiewające Brzdące seria 6, część 8 - Piosenki ortofoniczne

Mądra sowa • Nieznośna mucha • Muzykant • Listki na wietrze • Zegarowe dźwięki • Śmiech w zagrodzie • Biedronka i muchomor • Powolny żółw • Deszczowa muzyka • Kukanie kukułki

Śpiewające Brzdące seria 6, część 7 - Pomóż sobie, dbaj o zdrowie!

Gimnastyka • Proste plecy • Rady zdrowego rydza • Kolorowa kanapka • Myję ręce • Ubrania • Przepis na zdrowie • Słoneczna gimnastyka • Owocowa sałatka • Zielona piosenka

Śpiewające Brzdące seria 6, część 6 - Idziemy do szkoły

Żegnaj przedszkole • Piosenka pożegnalna • Na do widzenia • Szkoła wzywa nas! • Wielkie serce pani • Tak szybko czas ucieka • Dziękujemy z całych sił • Czas iść dalej • Idziemy do szkoły • Super przedszkol

Śpiewające Brzdące seria 6, część 5 - Tajemniczy świat dinozaurów