Śpiewające Brzdące seria 7, część 10 - Muzyczna biblioteka malucha

Jestem zuchem • Modne żabki • Cieplutkie słoneczko • Bal u myszek • Fik mik małpka mała • Autka • Pogoda • Rączki, nóżki • Ara papuga dzika • Trzy paluszki

Śpiewające Brzdące seria 7, część 9 -W krainie zwierząt

Rybka i rekin • Farma cioci Teci • Słoń na trąbie gra • Czarno biała piosenka • Kici, kici • Żyrafa • Czego piesek chce? • Wężowa piosenka • Siedzi żaba w trawie • Podwodny świat

Śpiewające Brzdące seria 7, część 8 - Muzyczne kalendarium

Numer alarmowy • To woda • Literki na wycieczce • Słoneczko • Przyjaciela mam • Biegnie wiatr • Latawiec • Kundelek • Pan listonosz • Kredki

Śpiewające Brzdące seria 7, część 7 - Zabawy z piosenką

Krok za krokiem • Przyjaciel kotka • Konik • Lisek łakomczuszek • Wesołe gąski • Krokodyla znak • Taniec brzuszka • Mały balonik • Raczek nieboraczek • Dzielne ślimaki

Śpiewające Brzdące seria 7, część 6 - Śpiewamy dla Mamy

Mamo, mamo • Słodka mama • Ty jesteś mamo moją gwiazdą • Orkiestra • Przedstawiam Wam mamę • Pomocna dłoń • Dla Ciebie mamusiu • W moim sercu, serce mamy • Mama, dobra wróżka • Bajeczka o mamie

Śpiewające Brzdące seria 7, część 5 - Śpiewanki na wiosenne ranki

To Marzanna • Zimo odejdź • Wiosna biega, wiosna skacze! • Spacer ślimaków • Przyleciał wróbelek • Lubimy wiosnę • W marcu jak w garncu • Koncert w środku tulipana • A właśnie przyszła wiosna • Zielony gaik

Śpiewające Brzdące seria 7, część 4 - Czas zabawy

Kręci się kółeczko • Baloniki • Buty do tańczenia • Kolorowy bal • Podaj rączkę • Hej ho, zabawa! • Taniec z serpentyną • Trzymamy się za ręce • Balik nad bale • Zabawa z Nowym Rokiem

Śpiewające Brzdące seria 7, część 3 - Muzyczne kalendarium

Noworoczne plany • Walentynki • Pierwszy Dzień Wiosny • Zabawa w teatr • Niezapomniany taniec • Mój tata • Morska drużyna • Ziemniaczane przysmaki • Uśmiech dla każdego • Miś

Śpiewające Brzdące seria 7, część 2 - Śpiewamy dla Babci i Dziadka

Wnuczęta śpiewają • Babcia, dziadek słowa dwa • Babciu, dziadku wiem • Wielkie serce babci • Babcia jest jak piękna bajka • Po co babcie są na świecie? • Kwiatek dla babci i dziadka • Niech żyje rodzinka! • Babcia i twist • Bo Ty babuniu

Śpiewające Brzdące seria 7, część 1 - Zimowe piosenki

Zimy znak • Chodź zimo, chodź! • Zimowe sporty • Stoi śliczna choineczka • Dzieci lubią zimę • Dzwonek pana Mikołaja • Ptaszki, ptaszki do karmnika • Wszedł Mikołaj po drabinie • Święta, święta to czas piękny • Panie Mikołaju na Ciebie czekamy