Śpiewające Brzdące seria 8, część 9 - Nasze emocje

Rysowane emocje • Przyjaciele • Trenujemy uśmiechy • Wesoła samba • Jak się pozbyć złych emocji • Stasiu u dentysty • Ty i złość • Do serca przytul psa • Złość piękności szkodzi • Nasze emocje

Śpiewające Brzdące seria 8, część 10 - Piosenki o zwierzętach

Złota rybka • Kot • Królik • Pies • Papużki nierozłączki • Żółw • Kanarek • Kotek ze schroniska • Mój przyjaciel pies • Chomik

Śpiewające Brzdące seria 8, część 4 - Uwaga, ostrożnie! 2

Pogotowie ratunkowe • Dobre rady • W odblaskach jestem cały • Księżniczki na górskim szlaku • Groźne osy • Miś na spacerku • Kaczka na plaży • Zdrowe specjały na letnie upały • Gdzie jest zebra? • Na sygnale

Śpiewające Brzdące seria 8, część 6 - Piosenki na różne okazje

Walentynki • Bałwankowa orkiestra • Warzywne przysmaki • Zabawa w tropiciela • Bal na cztery fajerki • Zdrowe ząbki • Nakarmimy ptaszki • Mrozik szklarz • Nam nie groźna zima zła • Bal na sto par

Śpiewające Brzdące seria 8, część 5 - Moje ciało

DZIECKO POZNAJE SWOJE CZĘŚCI CIAŁA

Cele ogólne:

• Rozwijanie orientacji w schemacie własnego ciała;
• Usprawnianie motoryki małej i dużej.

Cele szczegółowe: (dziecko)

• potrafi nazwać poszczególne części ciała;
• wie, jakie funkcje pełnią poszczególne części ciała;
• prawidłowo wskazuje prawą i lewą stronę;
• wykonuje ćwiczenia zgodnie z piosenką.

Moje ciało • Paluszki • Moja główka • Co potrafią moje nóżki? • Uszka • Nasze noski • Moje rączki • Brzuszek • Języczek • Co do pary ma me ciało? • Och, jak ważne są moje oczka!

Śpiewające Brzdące seria 8, część 8 - Na Dzień Mamy i Taty

Mojej mamusi • Mamie w podzięce • Hej koniku, wiśta wio! • Kocham Cię mamo • Dla Ciebie mamo • Święto mamy • Mama wie • Moja mama, mówię wam! • Ty nauczyłaś mnie • Jesteś piękna mamo

Śpiewające Brzdące seria 8, część 7 - Tupią buciczki, wirują spódniczki

Janek i Kasieńka • Babcia i koza • Chochlik • Na łące • Tańczą rączki • Na podhalu • Mazur • Krakowiak i krakowianka • Miotła i szufelka • Wiosenny kujawiaczek • Wiosenna poleczka

Śpiewające Brzdące seria 8, część 3 - Śpiewam dla Ciebie Mamo!

Mamo dzisiaj życzę Ci • Śpiewa mama, śpiewam ja • Wycieczka z mamą • Wszystko dla mamusi • Jesteś mamo odlotowa • Mama zawsze blisko • Mama w kuchni • Dla mamusi od serduszka • Parę słów dla mamy • Kołysanka dla mamy

Śpiewające Brzdące seria 8, część 2 - Zimowe piosenki 2

Zima i ja • Zimowa samba • Saneczkami w dół z góreczki • Porachunki z zimą • Bałwan na sto dwa • Sporty zimowe • Przybywaj zimo • Kasia i bałwanek • Sposób na zimę • Ja się z zimy śmieję

Śpiewające Brzdące seria 8, część 1 -Śpiewanki pokazywanki 2