Śpiewające Brzdące seria 8, część 5 - Moje ciało

DZIECKO POZNAJE SWOJE CZĘŚCI CIAŁA

Cele ogólne:

• Rozwijanie orientacji w schemacie własnego ciała;
• Usprawnianie motoryki małej i dużej.

Cele szczegółowe: (dziecko)

• potrafi nazwać poszczególne części ciała;
• wie, jakie funkcje pełnią poszczególne części ciała;
• prawidłowo wskazuje prawą i lewą stronę;
• wykonuje ćwiczenia zgodnie z piosenką.

Moje ciało • Paluszki • Moja główka • Co potrafią moje nóżki? • Uszka • Nasze noski • Moje rączki • Brzuszek • Języczek • Co do pary ma me ciało? • Och, jak ważne są moje oczka!

Śpiewające Brzdące seria 8, część 4 - Uwaga, ostrożnie! 2

Pogotowie ratunkowe • Dobre rady • W odblaskach jestem cały • Księżniczki na górskim szlaku • Groźne osy • Miś na spacerku • Kaczka na plaży • Zdrowe specjały na letnie upały • Gdzie jest zebra? • Na sygnale

Produkt niedostępny

Śpiewające Brzdące seria 8, część 3 - Śpiewam dla Ciebie Mamo!

Mamo dzisiaj życzę Ci • Śpiewa mama, śpiewam ja • Wycieczka z mamą • Wszystko dla mamusi • Jesteś mamo odlotowa • Mama zawsze blisko • Mama w kuchni • Dla mamusi od serduszka • Parę słów dla mamy • Kołysanka dla mamy

Śpiewające Brzdące seria 8, część 2 - Zimowe piosenki 2

Zima i ja • Zimowa samba • Saneczkami w dół z góreczki • Porachunki z zimą • Bałwan na sto dwa • Sporty zimowe • Przybywaj zimo • Kasia i bałwanek • Sposób na zimę • Ja się z zimy śmieję

Śpiewające Brzdące seria 8, część 1 -Śpiewanki pokazywanki 2