Seria Fruzia

Fruzia opowiada 5

Materiały przystosowane do podstawy programowej wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Książka zawiera płytę CD.

Piosenka "Fruzia"Świąteczne porządki • Całkiem nowe tradycje • Fruzia na tropie św. Mikołaja • Wigilijne potrawy Fruzi • Bożonarodzeniowe życzenia • Niespodziewany gość • Zatrzymać czas

Fruzia opowiada 4

Fruzia (piosenka) • Wakacje Fruzi • Wymarzony przyjaciel • Celinka • Florek i zazdrość • Nocne strachy • Pierwsza sprzeczka • Żegnaj smutku • Wielkie grzybobranie

Fruzia opowiada 3

Fruzia w Krakowie • Wrocławskie krasnale • W górach • Fruzia w stolicy • Poznańskie koziołki • Morska przygoda • Pod niebem Torunia

Fruzia opowiada 2

Fruzia (piosenka)8 • Nic strasznego • Nadchodzi wiosna • Zielona noc • Marzenia • Będziemy mieli kotka • Niespodzianka • Nad morzem

Fruzia opowiada

Fruzia (piosenka) • Czarodziejskie zabawki • Przyjaciel • Okulary • Sen Fruzi • Rude włosy Jacusia • Będziemy sprzątać • Udana zabawa

Fruzia śpiewa

Książka zawiera płytę CD.

Fruzia • Zaradna Fruzia • Fruzia i strach • Z Fruzią do ZOO • Fruzia i przyroda • Kółeczko z Fruzią • Fruzia i niedźwiadki • Gimnastyka z Fruzią • Fruzia i kasztany • Fruzia w obłokach • Przyjaciele